Top-ads

Yükselen Burcun Önemi

By | 5.11.16 Leave a Comment


Hepimiz hayatımızın bir bölümünde burçlara merak salmışızdır. Bu bazen aşk acısı yaşarken bazen deiş hayatımızdaki problemleri çözmeye çalışırken gerçekleşir. Hatta öylelerimiz var ki burcunuokumadan evinden çıkmaz. Yeni biriyle tanıştığında adından önce burcunu öğrendiği bile olur. Yanidemem o ki, her ne kadar kabul etmesek de burçlar hayatımızın bir gerçeğidir arkadaşlar. En coololan insanın bile “ben burçlara inanmam” dedikten sonra kurduğu ilk cümle “ama balık, boğa, koçvb.. burcuyum” olur. Hal böyleyken bu işin önemini ve gerçekliğini kabul eden insanlara biraz dahafazla iş düşüyor. Neden diye soracak olursanız, bazen gerçeğe yaklaşmak için kabul etmek gerekir,teslim olmak belki de… Burçlar da, onları kabul etmeden yol göstermez insanlara. Ancak o zaman buişin mistik gücünü kavrayabilirsiniz.Ama benim size anlatmak istediğim burçlar değil. Onun önemini zaten benden daha fazla biliyorsunuz.

 Benim bugün size bahsedeceğim, en az burçlar kadar önemli olan diğer şey yükselen burç bulmak. Yükselen burçlar güneş burçlarının bütünleyici parçasıdır. Ve inanın bana bu iki olgubirbirinden ayrılamaz. Biri diğerinden ne daha az önemlidir ne de daha çok. Peki yükselen burçlar nasıl hesaplanır?

 Aslında yükselen burç hesaplamak o kadar zor değil. Sadece doğduğunuz saati bilmeniz yeterli. Ondan sonra da kimliğiniz, kişiliğiniz ve çok daha fazla bilgi elinizin altında oluyor.Her insan birbirinden keskin çizgilerle ayrılmıştır. Örneğin iki aynı burçtan insan bile bazen birbirindenne kadar farklı geliyordur bizlere. İşte bunlar hep yükselen burçların ayrıştırmalarıdır. Yükselenburçları bilmek bize o kadar ipuçları verir ki hayatla ya da kişilerle ilgili, hayat kurtarır desek yeridiryani. O yüzden ben bir insanda burcundan önce yükselenini öğrenmek isterim. Zaten normal burcunusöylemeseler de ben tahmin ederek bulurum. Daha bugüne kadar yanıldığım da olmamıştır. Ancakyükselen burç öyle değil, onu kısa sürede tahmin etmek imkansız gibi bir şeydir. Ancak bizibirbirimizden ayıran da işte yükselen burçlarımızın eklenmesi oluşan kombinasyonların yarattığıfarklılıklardır. Yani demem o ki yıllardan beri bildiğiniz normal burcunuzla yetinmeyin, sadece doğumsaati bilginizi kullanarak tamamlayıcı burcunuz olan yükselen burcunuzu da öğrenin.
x
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: