Top-ads

Yves Rocher Cilt Temizleme Köpüğü

By | 29.1.16 Leave a Comment


Doğadan aldığı ilhamla, doğaya ve insana saygı duyarak edindiği 50 yıllık birikimi, sektörde kanıtlanmış etkili ve doğal ürünleri, aktif bileşeni bitkiler olan ve bitkisel içeriklerin yüksek performansını ve zararsızlığını garanti altına alan Yves Rocher Cilt Bakım Günleri kampanyası ile yüz temizleme köpüğü kazanmak için beklemeden kampanyaya katılın. 

Yıllara meydan okuma gücünü, bitkilerin her mevsim canlanma ve yeniden yapılanma, tazelenme özelliklerinden alan Yves Rocher, leke karşıtı gençleştirici yüz temizleme köpüğü ile kullanıcılarının isteklerini bir kez daha aklınızı başınızdan alacak bir kampanya ile karşılıyor. Bitkisel formülünde bulunan  melanin biosentezini arttırmaya yardımcı Beyaz Meyankökü Tozu olan Yves Rocher cilt temizleme köpüğü kazanmak için 129 £ ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli olacak. 90 £ ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti ödemeyeceğiniz fırsatların yanında tüm farklı cilt tiplerine göre özel geliştirilmiş uzman bakım ürünleri 19,90 £'den başlayan fiyatlarla sizi karşılıyor.
Yves Rocher Cilt Bakım Günleri kampanyası ile kuru cilt tipine göre Akçaağaç ve Mavi ağaç özsuyu ile geliştirilen, hassas ciltler için Sarıteçan Yaprağı  kullanılan, Baikal tozunun arındırıcı gücünü yağlı cilt tiplerine göre geliştirilen, akneli ve sivilceli cilt tipine göre hedefe odaklanıp tedavi gücü olan karşı konulmaz uzman cilt bakım ürünlerini sizlere sunuyor. Kampanya dahilindeki uzman bakım ürünlerini seçmeden önce mağazalarımızdaki cilt bakım uzmanlarına uğrayıp test yapabilirsiniz. Cilt tipinizi öğrenmek ihtiyacınız olan ürünleri seçmek için internet sitemizden uzman bakım testini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece 2 dakikanızı alacak bu testle, size güç, gençlik, yenilik ve parıldayan ve sağlıklı bir cilt katacak ürünleri seçebilir, yüz temizleme köpüğü kazanmak için Cilt Bakım Günleri kampanyasına dahil olan ve diğer tüm ürünleri alışverişinize dahil edebilirsiniz.

Leke karşıtı olan yüz temizleme köpüğü kazanmak için hemen Yves Rocher Cilt Bakım Günleri kampanyasını inceleyebilir, uzman cilt bakım testimizi uyguladıktan sonra cilt tipinize en uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz. Seçkin mağazalarımızdaki güzellik uzmanlarımız sorularınızı ayrıca yanıtlayacak, size en uygun ürünleri en yeni kampanyalar dahilinde uygun fiyatla almanıza yardımcı olacaktır.Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: