Top-ads

Modern Bahçe Fikirleri 2015

By | 30.10.15 1 comment


2015 Bahçe Fikirleri

Toprağı kim sevmez ki. O mis gibi kokuyu çiçekleri, ağaçları.. O bahçeyi ekip biçmeyi. Bahçeli eve sahip olanlar gerçekten çok şanslılar. Çünkü o uğraşılan toprak sizin vücudunuzda biriken tüm stresi alır,sizi rahatlatır. Onun o güzel görüntüsü size huzur verir e tabi geçerken görenlere bile...

Bu sebeple yeniliklere her zaman açık olun ve modern bahçe tasarım fikirlerinden faydalanın.
Örneğin; şırıl şırıl akan bir su mekanizması,şömine,farklı tasarımlara sahip tahtadan kamelyalar vs. Bunlar bahçenizin çok daha modern gözükmesine yardımcı olacaktır. 

Değişik tasarımda çiçek göbekleri, bazen çocukluğunuza dönmenizde bize yardımcı olan salıncaklar, şık gece aydınlatmaları , modern oturma grubu tasarımları vs. Eğer bu şekilde trendlerden faydalanıp şık bahçe tasarımları yaptırmayı düşünürseniz hiç zaman kaybetmeden araştırmalara başlayın.

Bahçenizde yaptırmayı düşündüğünüz tasarımı öncelikle bir kendiniz tasarlayın ve daha sonra uzman fikir sahipleriyle görüşün. Aksi halde hem karmaşa yaşayabilirsiniz hem de yanlış kararlar verebilirsiniz :) Yanlış derken daha güzelini görüp pişman olabileceğiniz... Biz bayanlar genelde bunu çok yaşarız.

Misafirleriniz geldiğinde hava güzelse onları rahat bir şekilde modern ve şık bahçenizde ağırlayabilirsiniz. Hem açık hava hem alanın geniş ve huzur dolu olması gününüzün harika geçmesini sağlayacaktır. Yeniliklerden ve trendlerden haberdar olmak için incelemelerinizi yapın ve doğru adresleri tercih edin lütfen.

O halde şimdiden size iyi incelemeler.

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum:

  1. Keşke bir bahçeye sahip olsaydım bu fikirlerden yararlanabilseydim .Toprak insanın negatif enerjisini alır , huzur sağlık verir kısacası candır.Paylaşım için teşekkürler.

    YanıtlaSil