Top-ads

Bu 7 Güzellik Ürününe İhtiyacınız Yok

By | 13.11.14 Leave a Comment


1. Yüz temizleyicisi

Artık çoğu sabun cilt temizleyen içeriklere sahip bu sebeple bu ürünü almanıza çok da gerek yok. Özellikle bebek şampuanları bu konuda çok işe yarıyor.


2. Nemlendiriciler

Vücudunuzun her bölgesi için ayrı bir nemlendirici almanıza gerek yok.Bu sadece para tuzağıdır. Ayak kremi,el kremi yok omuz kremi vs. Bunlara gerek yok 1 tek vücut kremi almanız yeterli.


3. Anti-Selülit kremleri

Hiçbir krem selülitlere kahve kadar etki etmez.Kafein kan dolaşımı sağlar ve de ek olarak yapacağınız diyet,egzersiz onlardan kurtulmanız için yeterli.Tatlıdan uzak durun bir de tamam :)

4. Tıraş kremi

Jiletle bacaklarını alan bayanlar için bu madde. Kesinlikle tıraş köpüğüne gerek yok. Bu alanda size saç kremi çok fayda sağlayacaktır.

5. Makyaj astar kremi

Bir de şimdi bunlar çıktı.Makyaj astarı :) Komik. Kızlar lütfen bu para tuzaklarına düşmeyin. İyi bir nemlendirici aynı etkiyi size verecektir. Makyajın tutunması için nem gerekir ve bu nemi de bir nemlendirici ile verebilirsiniz.

6. Dudak scrubs

kuruluktan kurtulmak ve yumuşacık dudaklara sahip olabilmeniz için bu ürünlere gerek yok. Zeytinyağı +şeker ve diş fırçası ile bu işi çok iyi yapabilirsiniz.

7. Ayak maskeleri

Daha neler! Zeytinyağı-lavanta esansı ve sıcak su maskelerinin yerini tutabilir mi? 

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: