Top-ads

Güzelleşmek İçin Atılacak Adımlardan İlki

By | 1.10.14 Leave a Comment


Selam canlarım. Bugün sizlere internette tesadüfen keşfettiğim bir güzellik sitesinden bahsetmek istiyorum. Sitenin adı www.
guzelleselim.com . Bu site güzelliğimizi ön plana çıkarmak için çıkartılmış diyebilirim. Hepimizin cildi farklıdır ve farklı bakımlara ihtiyacımız vardır, bunu hepiniz biliyorsunuz. İşte bu ekip hepimizle ayrı ayrı ilgileniyor. Sitenin kurucusu Neşe Koçinbiga Bayraktar. Asıl mesleği hemşirelik olan Neşe Hanım'ın önderliğinde her gün kaliteli ve özgün çalışmalar yapılıyor. 

Müptelası olduğum bu siteyi biraz daha ayrıntılı anlatmak istiyorum kızlar. Bu sitede makyaj videolarından saç videolarına, tırnak videolarından cilt videolarına , diş bakımı videolarından kendin yap videolarına kadar ulaşabileceğiniz güzellik adına her şey var! 

Makyajınızı doğru yapıp yapmadığınızı,
makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken püf noktaları, değişik yüz makyajlarını öğrenebilirsiniz. Farklı göz makyajı denemeleriyle sıradanlıktan uzaklaşıp özgüveninizi arttırabilir ve dikkat çekebilirsiniz. Bunun için özel olarak ayrılmış makyaj kategorisine tıklamanız yeterli.

Hergün aynı saçı kullanmaktan sıkıldıysanız; farklı saç modelleri ile çevrenizde fark yaratabilirsiniz. Yaptığınız saç modelinin güzel durması ve saçınıza canlılık kazandırmak için hazırladıkları saç videolarımızdan faydalanabilir ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Çeşit çeşit ojeleriniz var ve onları değerlendiremiyorsanız, imdadınıza yine güzelleşelim ekibi koşuyor! Her gün farklı yapacağınız kolay oje desenleri ile hem tırnaklarınız şenlenecek hem de kendinizi daha havalı hissedeceksiniz!

Tabi ki en önemli nokta ise cildinizin bakımlı olması! Doğru bilgi ve anlatımlarla hazırladıkları
cilt bakımı videolarımızı izleyerek güzelleşmeye başlayabilirsiniz.

Bütün bunlar için ise artık servet ödemeye gerek yok! Kendin yap videolarını izleyerek, kendi makyaj ürünlerinizi yapabilir, hayatınızı kolaylaştırabilir, odanızı ve kıyafetlerinizi güzelleştirebilirsiniz. 

Ayrıca almak istediğiniz bir kozmetik ürünü hakkında şüpheleriniz varsa öncelikle ürün tanıtımı yazılarını okuyabilir ve cilt tipinize uygun olmadığını öğrenebilirsiniz. 

Moda ve makyaj hakkında daha fazlasını öğrenmek için ise hemen blog yazılarını ziyaret edebilir ve güzelleşme adına ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Hepsinden güzeli ise bir
android uygulamasına sahip olmaları! Bilgisayardan girdiğiniz siteyle hiç bir farkı yok ve siteye yüklenen videolar anında uygulamaya da yükleniyor. Canım sıkıldığında yolculukta falan elim hep güzelleşelim uygulamasına gidiyor. O dar vakitlerde bile güzellik adına yeni şeyler öğreniyorum.

Türkiye'nin ilk kadın bakım sitesi olan 
www.guzelleselim.com takipçileri arasına sizin de katılmanız için bir üyelik hesabı açmanız yeterli! Hergün yepyeni videolarla güzelliğe bir adım daha yaklaşın. Saatlerce emek verilip hazırlanan bir videoyu sadece 5 dakikanızı ayırarak güzelliğinize güzellik katacaksınız kızlar, benden söylemesi!

Sizleri seviyorum. Tekrar görüşene kadar sevgiyle ve sağlıkla kalın.
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: