Top-ads

Yeni Trend Yağmurluklar 2014-2015

By | 31.8.14 1 comment

Yeni Trend Yağmurluklar 2014-2015

En az trençkotlar kadar moda oluyor bu yağmurluklar. Sonbahar kış sezonunda koleksiyonlarda yerini alan desenli yağmurluklar bu yıl çok trend olacak kızlar. Özellikle farklı desenlere sahip ve renkli olanlar.
Yağmurlu havalarda soğuktan ve yağmurdan korurken ayrıca desenler size şıklık katacak. Eskiden soğuk günler gelince kıyafetlerimizin renkleri koyulaşır dolaplarımıza da soğukluk gelirdi resmen ama geçen sene bu kalıplaşmış tarzı değiştirdik ve renkleri kattık kış sezonuna. Artık sonbaharda kahverengi yerine tüm cıvıltıları giyebiliyoruz.

Genellikle çantasız kombinleniyor ya da sırt çantalarıyla. Rüzgardan da koruyor özellikle hani böyle tozlu tozlu rüzgarlar oluyor ya işte o günlerde resmen kalkan oluyor.

Renklerini seçerken mutlaka her ortamda rahatlıkla giyebileceğiniz desenleri ve renkleri tercih edin. Kapüşonlu olmasına özen gösterin çünkü malum saçları ıslanınca kabaran bir cinse sahibiz biz bayanlar. Ayrıca şapkasını takarak üzerinizde deneyin çünkü bazen çok küçük yapabiliyorlar baş bölgesini ve giyildiğinde omuzlar havaya kalkıyor. 

Transparan yağmurluklar çok da hoş olmuyor bence çünkü içine giyilen kıyafetle karmaşık bir görüntü ortaya çıkarıyor. 

İşte yeni trend bu, mutlaka kış alışveriş listenize eklemenizi öneririm.


Yeni Trend Yağmurluklar 2014-2015

Eğer yukarıdaki gibi birçok rengi içeren bir mont seçeceksiniz genelde renksiz parçalarla kombinlemek zorunda kalırsınız. Eğer bu tarz bir yağmurluk almayı düşünüyorsanız bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Yeni Trend Yağmurluklar 2014-2015

Yeni Trend Yağmurluklar 2014-2015

Turuncunun moda olduğu bu yıl bence sizde yukarıdaki gibi bir model tercih edebilirsiniz.

Yeni Trend Yağmurluklar 2014-2015

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum:

  1. aaahhhhhh ben çocukken modaydı şeffaf olanlar...geldim 40 yaşıma tekrar etti yine alçak moda kendini :( hiç önemli değil ama ...bi bulsam; yine giyrim; YİNE GİYERİM ;)

    YanıtlaSil