Top-ads

Patates Baskı ile Kırlent Boyama

By | 19.8.14 Leave a Comment

Patates Baskı ile Kırlent Boyama

Düz renk kırlent kılıfınız varsa hemen üzerine denemenizi tavsiye ederim. Eğer yoksa kanvas kumaşlardan önce kılıf dikip daha sonra baskıyı yapmayı deneyebilirsiniz. Hatta eğer bir bez çantanız varsa üzerine de bu yöntemle şık desenler yapabilirsiniz.

Öncelikle bu nasıl patates böyle içi turuncu diyenler varsa aranızda hemen aydınlatayım. Bunlar tatlı patates kızlar,içleri böyle turuncu oluyor ve şekil vermek daha kolay oluyor.Ayrıca çok da faydalı söylemeden geçemiycem.

Bu uygulamada isterseniz farklı farklı renkler seçebilirsiniz.
Hep söylüyorum bu senenin en moda deseni ''üçgen'' bu tarz baskılarda da rahatlıkla tercih edilebilir.Önce patatesi ikiye bölüyoruz ve isterseniz kalem ve cetvel ile güzel bir üçgen çizip kesebilirsiniz.
Yalnız lütfen kestiğiniz kısmın kenarlarını çıkarırken şekle zarar vermeyin.Zaten uygulamaya da geçmeden önce mutlaka bir kağıda baskı yapın.

Bu tarz yastıklar koltuklarınıza ve odanıza çok sıcak ve trend bir hava verecek.Bir de canlı renkler seçerseniz enerjinizi yükseltecektir.Neon tonlarda bir kumaş boyası seçerseniz eğer o görüntü çok daha modern duracaktır.

Patates Baskı ile Kırlent Boyama

İsterseniz sıra sıra üçgenlerinizi oluşturun,isterseniz bu şekilde dağınık.Tercih tamamen sizin.
Kolay gelsin...
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: