Top-ads

Parmak Arası Terlikten Sandalet Yapımı

By | 19.8.14 Leave a Comment
Parmak Arası Terlikten Sandalet Yapımı 2014-2015

Giymekten sıkıldığınız ya da giye giye eskittiğiniz terliklerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Bu projede düz renk kumaşlar tercih etmenizi pek tavsiye etmem çünkü modeli net bir şekilde göstermez.Fakat eğer bu tarz renkli ve desenli bir parça seçerseniz çok daha tarzını yansıtacaktır.
Bu tarz bağlamalı sandaletler bu sezon çok moda oldu. Bence hiç zaman kaybetmeden sizler de denemelisiniz. Parmak arasının o rahatsız edici etkisi tamamen ortadan kalkıyor ve çok rahat oluyor.

Çok kalın olmayan kumaşlar kullanın aksi halde yaz günü ayaklarınız pişebilir kızlar.

Parmak Arası Terlikten Sandalet Yapımı

Yukarıdaki aşamaya dikkat edin.O yaptığınız düğümü en altta tutun ve üzerine yavaş yavaş sarın. Herhangi bir dikiş işlemi yapmanıza gerek yok. Çünkü kirlendiği zaman rahatlıkla çıkarıp yıkayıp yeniden kullanabilirsiniz. Ya da farklı kumaşlarla değişik değişik sandaletler yapabilirsiniz. 
O günkü kombininize göre parçalar seçebilirsiniz. İzmir/Hatay pazarında bu tarz şallar,eşarplar 1 tl ye satılıyor. Bence sizler de çok uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Parmak Arası Terlikten Sandalet Yapımı
Kumaşın beyaz gibi çabuk kirlenebilen renkleri çok olmayan,daha çok renkli ve karışık desenli olan parçaları seçerseniz,sizin için daha rahat olacaktır.Aksi  halde terlik yere çok yakın olduğu için herhangi bir tozda hemen kiri gösterebilir. 
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: