Top-ads

Mıknatıslı Makyaj Malzemeleri Düzenleyicisi

By | 22.8.14 Leave a Comment
Mıknatıslı Makyaj Malzemeleri Düzenleyicisi

İsmi bulmaya çalışırken baya zorlandım aslında. Mıknatıslı çerçeve,makyaj malzemelerini toplayan çerçeve vs. Derken derken en uygun bu başlığı buldum sanırım.

Ah biz kızlar,düzenli olmayı çok severiz, beğeniriz takdir ederiz ama çok zor gelir,hatta bazen ''ben dağınıklığı seviyorum!'' diyerek hoş bir bahane buluruz. Yani tabi kendimden pay biçerek yazıyorum bunları.

Eğer sizin de makyaj malzemeleriniz birbirine girdiyse, o kalabalığın hoş gözükmediğini düşünüyorsanız bu projeyi yapmanızı tavsiye ederim.

Malzemeler olduktan sonra yapımı çok kolay.Öncelikle bir çerçeveye ihtiyacımız olacak daha sonra metal bir levha ve mıknatıslar.İşte hepsi bu kadar.Tabi ki birebir aynıları olmaz ama size şöyle bir önerim de olabilir.
Metal bir tepsiniz varsa onu bir yere asabilir ya da çerçeve gibi desteklerle sabit tutup üzerine bu uygulamayı yapabilirsiniz.

Mıknatısları aşağıdaki gibi silikon ile makyaj malzemelerinizin üzerine yapıştırın ve kurumasını bekleyin.Daha sonra sıra sıra koyun çerçevenizin üzerine.

Mıknatısların boyutları çok küçük olmasın aksi halde pek güçlü olamaz ve taşıyamaz.En azından aşağıdaki boyutlarda olmasına özen gösterin.

Mıknatıslı Makyaj Malzemeleri Düzenleyicisi

Yukarıdaki 3. aşamaya bakarsanız eğer plastik bir kap o ve fırçaları kalemleri içine koyabilmek için. Bunu tuvalet kağıdı kartonundan da yapabilirsiniz, altını kapatıp güzelce desenli bantlarla şekillendirebilirsiniz.

Aşağıdaki işleme dikkat ederseniz eğer ince bir kumaş ile metal levhayı gizliyoruz.Bu estetik açısından çok önemli,isterseniz bir resim de koyabilirsiniz yani artık ilhamı alıp değerlendirmek size kalmış kızlar.

Mıknatıslı Makyaj Malzemeleri Düzenleyicisi

Makyaj malzemeleriniz artık çok daha düzenli olacak ve farklı bir tasarımı olan bu çerçeveyi herkes çok beğenecek benden söylemesi.

Çerçevenin biraz büyük olması çok daha iyi olur.

Bence siz de deneyin!
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: