Top-ads

Kürklü Çanta Modası 2014-2015

By | 25.8.14 Leave a Comment
Kürklü Çanta Modası 2014-2015
 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonlarında yerini alan tüylü, kürklü çantalar şimdiden çok moda oldu. Yumuşacıklar ve resmen bizi soğuk günlerde ısıtacaklar anlaşılan. Gösterişli ve zengin bir görüntüye kavuşmak isteyenlerin birinci tercihi olacak.

Yalnız bu çantaları kombinlerken çok dikkat etmemiz gereken yerler var size bunlardan bahsetmek istiyorum kızlar.

Öncelikle bu tarz tüylü gösterişli aksesuarlar kullanacaksak çok hafif kıyafetler tercih etmeliyiz. Yani kürk, kalın kumaşlı bir kaban çok kötü bir görüntüye sebep olacaktır.
Deri ceketler ile trençkotlarla ya da hafif ince montlarla,klasik ceketlerle çok hoş duracaktır. 

Böyle bir çanta ile kesinlikle tüylü botlar vs. giyerek uyum yapmaya çalışmayın çünkü bir kıyafette patlayan tek nokta onlar olmalı aksi halde çok kırışık bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Dar kotlarla,eteklerle,taytlarla,elbiselerle,takımlarla gayet uyum içinde olacaktır.

Zaten peluş,tüylü aksesuarlar çok moda olmuştu aslında bu tarz bir modanın sinyalleri de geliyordu.

Size bir önerim daha olacak; eğer kalça kısmınızın dar olduğunu düşünüyorsanız bunu aşağıdaki ilk resimdeki gibi kamufle edebilirsiniz. Ayrıca satın alırken mutlaka çok beğendiğinizi değil rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeli seçin. Zaten hepsi güzel olacaktır ama rahat edemeyeceğiniz bir tarz seçerseniz yani örneğin kombinleyebileceğiniz bir parçanız yoksa bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. Ya da hep spor giyinmeyi tercih ederken daha çok abiyeye,klasiğe gidebilecek bir seçim yapmamalısınız.Kürklü Çanta Modası 2014-2015

Bu çantalar aslında bana ilham verdi kızlar. Çok yakında böyle bir çanta tasarımı yapıp paylaşmayı düşünüyorum takipte kalın lütfen. Tabi ki imitasyon kürklerden bahsediyorum kesinlikle gerçeklerine karşıyım bunu da belirtmek isterim.
Dediğim gibi : en iyisi sunisiKürklü Çanta Modası 2014-2015

Bu kış bunlar bizi sıcacık tutacak.Hatta görüntüsü bile ısıtacak. Gördüğünüz anda bir tane edinin ya da malzemelerini alarak siz de bir tane yapın. İşte yeni trend bu benden şimdiden söylemesi. 


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: