Top-ads

Kulaklı Bere Modası 2014-2015

By | 30.8.14 Leave a Comment
Kulaklı Bere Modası 2014-2015

Kulaklı bereler bu kış çok moda olacak kızlar. Şirinlikle şıklığı bir arada kullanabilmek aslında trend. Çünkü tişörtlerin kazakların hatta ayakkabıların bile üzerinde olan çizgi film kahramanları bu tarz bir trendin habercisiydi aslında. 

Kulaklı olan bereler satılacak fakat biliyoruz ki biz yabancılara göre trendi 1 sene geriden takip ediyoruz. O halde satışa sunulmasını beklemek yerine normal berelerimizi bir kulaklı bir hale getirebiliriz. İşte size ufak önerilerim;

Örmeyi biliyorsanız eğer işiniz kolay fakat bilmeyenler için bir önerim olacak o da kumaş içine sarılmış kartonlar. Örneğin deri siyah parçaları kulak şeklinde kesip dışından dikebilirsiniz daha sonra içini çevirip içine aynı ölçülerde bir karton sokabilirsiniz. Son olarak da onu bereye dikmek kalıyor. İşte hepsi bu kadar. İsterseniz yukarıdaki beyaz kulaklı şapkada olduğu gibi tüylü bir parça da tercih edebilirsiniz.

Kışın size şirinlik katacaktır. Ben bu tarz parçaları yaşından büyük gösteren kız arkadaşlarıma öneriyorum çünkü bu tarz aksesuarlar ister istemez yaşı küçük gösteriyor. 

Kürk mont üzerine, tüylü kabanlar üzerine çok yakışacaktır. Bence kış gelince bunu mutlaka deneyelim. Hatta eğer kendinize uğraş arıyorsanız şimdiden yapmaya başlayabilirsiniz. 
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: