Top-ads

Hızlı Kilo Verdiren 5 Yiyecek

By | 27.8.14 1 comment
Hızlı Kilo Verdiren 5 Yiyecek

Kilolu bayanların en çok isteğidir öyle çok çaba harcamadan hemen çabucak zayıflamak. Fakat bunun için çok istekli olmak gerekir. Bol bol su içilmeli düzenli beslenmeli,tatlılardan yağlı gıdalardan uzak durulmalı. Aşağıdaki besinleri günlük hayatınıza sokarsanız size bu konuda çok yardımcı olacaktır.

1-Pancar
Detoks diyetlerinin vazgeçilmez parçasıdır. Vücuttaki zehirli atıkları ortadan kaldırır. Yüksek oranda yararlı mineraller içerir. Yağları parçalarken bir yandan da kanı temizler. Karaciğer için çok faydalıdır. Yani bu kadar yararın yanında bir de sizi zayıflatıyor.
2-Domates
Potasyum oranı oldukça yüksektir ayrıca likopen içerir.Çok faydalı bir maddedir.Kan yapar,cildi yeniler,ciltteki kırışıklıkları giderir.Domates mide problemlerini iyileştirirken bir yandan da kanser riskini azaltır.Güçlü bir antioksidandır. Diyetlerinizden eksik etmemelisiniz. Sizi zinde tutacaktır ve hızlı kilo vermenize yardımcı olacaktır.

3-Enginar
Çok güçlü bir detoks diyeti istiyorsanız her gün düzenli olarak enginar yemenizi öneririm. Lif oranı fazla olduğu için size hep tokluk hissi verecektir. Ayrıca içindeki maddelerden dolayı kötü ruh halinize ve gerginliklerinize çok iyi gelecektir. İdrar söktürücüdür,böbrekleri temizler vücudunuzdan ödemi atar. Çiğ veya pişmiş fark etmez.

4-Lahana
Antibakteriyel ve antiviral özellikleri sayesinde vücuttan zararlı maddeleri atar,bağırsakları temizler mideye çok iyi gelir.Karaciğer için de çok yararlıdır. Diyet listenizin olmazsa olmazı olmalı çünkü sizin hızlı bir şekilde yağ yakmanıza yardımcı olacaktır.
5-Rezene
Kalori ve lif açısından çok zengindir, rezene tokluk hissi sağlayan bir sebze türüdür. Bu nedenle, yüksek kalorili gıdalar yeme arzusunu azaltır. Sindirim bozukluklarını düzenleyen bitki çayı antioksidan içerir. Fakat tatil günlerinde kullanmanızı öneririm. Çünkü bağırsakları hemen harekete geçirir. 

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum: