Top-ads

Hasır Şapka Yenileme

By | 18.8.14 Leave a Comment
Hasır Şapka Yenileme

Sade olan hasır şapkalarınızı sizler de bu şekilde değiştirebilirsiniz kızlar. Turuncunun çok moda olacağı bu sezonda ben bu proje için turuncu rengini seçtim.

Sade olan her şapka için aslında bu tarz bir değişiklik yapabilirsiniz. Bereleriniz için veya diğer kumaş olanlar için de.

Şimdi gelelim projeye;Öncelikle eğer üzerinde bir kumaş veya kurdele varsa çıkarıyoruz daha sonra iğne ile alttan üstten dikiyoruz.Yan kısıma ben desen yapmak istedim.Tabi bu sizin tercihiniz. Dilerseniz siz farklı desenler yapabilirsiniz.2 farklı renkte ipler kullanabilirsiniz. Çok daha farklı olabilir.Ya da boncuklarla birlikte bu uygulamayı yapabilirsiniz.

İlham benden yeni yeni uygulamalar sizden.

Buyurun;


Hasır Şapka Yenileme

Hasır Şapka Yenileme
Daha önceden şapkanın üzerinde plastik bir şerit vardı ve tabi ki güneşten etkilenip rengi değişti,kötü oldu.Ben de çıkardım o kısmını ve tam da onun eskiden bulunduğu yere bu şekilde bir uygulama yaptım.
Hasır Şapka Yenileme

Şapkanın sol tarafına da bu deseni yaptım.Son zamanların en moda desenlerinden biri.Artık üçgen şekiller oval desenlerin yerini aldı.Hatırlarsanız eskiden kıyafetler de yuvarlak kare ve çiçekli olanlardan başka bir şekil görmezdik.Oysa şimdi geometrik,keskin köşeli,fırça darbesi şeklinde olan desenler çok moda oldu.  Neyse böyle küçük bir bahsetmeden sonra gelelim yine şapkamıza.İşte öyle oldu bitti :) tavsiye ederim kızlar...
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: