Top-ads

Bembeyaz Dişler İçin

By | 21.8.14 1 comment
Bembeyaz Dişler İçin

En güzel makyajdır beyaz dişler.Onlarca makyaj malzemesi kullansanızda,yüzünüzdeki tüm kusurları kapatsanız da eğer dişleriniz beyaz değilse hiçbir önemi yok bence. Özellikle bir kızın mutlaka bembeyaz dişleri olmalı.Eğer sigara içiliyorsa mutlaka bırakılmalı ve düzenli fırçalamaya ek olarak bu beyazlatma yöntemleri denenmeli.Kesinlikle kendinizi çok daha güzel ve rahat hissedeceksiniz.

1.Yöntem; Odun kömürü ile dişlerinizi ovup üzerini fırçalamak. Bildiğimiz odun kömürünü dikkatle,diş etlerinize değdirmeden 1 dakika sürün ve diş macunu ile 2 dakika fırçalayın.

2.Yöntem;Portakal veya limon kabuğu ile dişlerinizi ovarak peeling yapmış olursunuz.Ağızda oluşan kötü kokuyu engellediği gibi diş etlerinde olan bakterileri giderir.Dişlerin parlak ve beyaz gözükmesini sağlar.


3.Yöntem; Elma sirkesi, kahve ve nikotinin sebep olduğu dişler üzerindeki sarı inatçı lekeleri çıkarmakta çok yardımcı oluyor.Yalnız bu değişimi görmek için 1 ay boyunca düzenli olarak uygulamalısınız.Aksi halde pek farkı göremezsiniz. İsterseniz fırçanızı batırıp içine fırçalayın,isterseniz ağzınızda bir süre çalkalayın.Tercih sizin.

4.Yöntem; Hindistan cevizi yağı dişlerdeki tüm mikrobun ölmesinde yardımcı olur ve diş etleri için de çok faydalıdır.Fırçanızın üzerine 1 damla damlatarak kullanabilirsiniz.

5.Yöntem;Çilek halk arasında en bilen yöntemdir.Dilerseniz 3-4 adet çilek püresini dilerseniz direk çilekleri dişlerinize sürerek onları bembeyaz yapabilirsiniz.

6.Yöntem;Karbonatın dişleri beyazlattığını herkes söyler fakat bu çok da sağlıklı bir uygulama değilmiş,diş minesini yıpratabilir ve hassaslaştırabilirmiş.

7.Yöntem;Adaçayı ve kabartma tozu.2 çay kaşığı toz haline getirilmiş adaçayı ve 1 çay kaşığı kabartma tozunu karıştırarak dişlerinizi fırçalayın.

Size en kolay hangisi geliyorsa onu tercih edin ve bembeyaz gülüşlere sahip olun :)
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum: