Top-ads

2014-2015 Çanta Modelleri ve Modası

By | 20.8.14 1 comment
2014-2015 Çanta Modelleri ve Modası

Bu sezon çok farklı çantalarla karşılaşıcaz.Eğer modellere dikkat ederseniz kalıplaşmış trendlerin yanında farklı desenler de mevcut.Öncelikle bu sene çantalarda trend olan özelliklerden bahsetmek istiyorum bunlar sırasıyla;püsküller,leopar,etnik desenler,sırt çantaları,zımbalar,portföyler... 

Yukarıdaki çanta da desenler sanki hep gördüğümüz leoparın dışında farklı ve şık işte bu tarz değişiklikler bu sene çok moda! 

Aşağıdakileri incelersek eğer 1.si çok hoş bir sırt çantası siyah ve zımbalı.2.si ise etnik desenlerin,çiçeklerin ve incilerin olduğu çok hoş bir portföy,3.ve 4.ler yani tek kol büzgülü çantalarla bu sene çok karşılaşıcaz. 2014-2015 sonbahar kış sezonunun en trend çantaları bu çantalar kızlar!

2014-2015 Çanta Modelleri ve Modası

 Aşağıdaki çantalardaki püsküller ve desenler çok ama çok moda ! Püsküllerin bu sene biraz büyüdüğü de dikkatimizden kaçmadı ! Yukarıdaki dantel detayını da atlamayalım.


2014-2015 Çanta Modelleri ve Modası

2014-2015 Çanta Modelleri ve Modası
 Yukarıdaki siyah el çantası bence çok hoş sade ama şık.İşte bu tarz clutch çantalar bu sene bayanların gözdesi olacak. Bu modeller tam da kışa uygun.Aşağıdaki modellerde kışın soğuk renklerinin aksine inadına renkli.
2014-2015 Çanta Modelleri ve Modası
Tabi ki hepsi tarz meselesi.Tarzınıza uymayan ya da kullanamayacağınızı düşündüğünüz parçaları moda diye kesinlikle almamalısınız. Fakat size bir önerim olacak. Arada kalıplaşmış tercihlerinizin dışına çıkmanız,yeniliklere ayak uydurmanız sizin enerjinizi yükseltecek ve keyfinizi yerine getirecektir.

Örneğin hep sadelikten yana olan,dikkat çekmeyi sevmeyen biri olduysanız bu kış bu tarz değişiklikler yaparak renkli kişiliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Benden söylemesi çok iyi hissedeceksiniz !
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum:

  1. Bu çantalar hangi markanın acaba? Nereden bulabiliriz?

    YanıtlaSil