Top-ads

Şık Bileklik Yapımları 2014-2015

By | 22.7.14


2015 şık bileklik modelleri
Malzemeleriniz varsa eğer sizler de bu şık ve çok kolay olan bilekliklerden yapabilirsiniz.Yeşil ve mor renklerinin  2015'te çok moda olacağını öğrenen ben takı malzemelerimi seçerken bunu dikkate alarak seçtim.
Size bir tüyo vereyim kızlar; altın sarısı derilerden 2 metre alın daha sonra 2 boncukla bile bu şık bilekliklerden yapın.Başka bir ip olsa bu şekilde durmayacaktır.
Fakat benim seçtiğim altın tonlarında olan boncuklarla da bu deri hemen uyum sağlıyor.Dediğim gibi alın bu deriden isterseniz sadece midye kabuklarından yapın bilekliklerinizi.

Yapımı çok kolay öncelikle bir düğüm atıyorum ve istediğim boncukları geçirerek yine düğüm atıyorum.Kapama olarak klips bile kullanmadım 2'li düğüm atarak çok rahat bir şekilde kullanabiliyorum. Mesela ben kapamalı,klipsli olan bilekliklerle gece uyuyamam şimdi diyeceksiniz ki '' e bi zahmet tatlım uyuma sen de :)'' evet ama,bazen hemen öylece yatmak istiyorum işte o zamanlar çıkarmak zorunda kalıyodum ama bu bilekliklerle rahat rahat uyuyabiliyorum :) Tavsiye ederim.
şık bileklik ,boncuktan yapımı

mor abiye ve bileklik

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa